Już w piątek ENEMEF: Minimaraton 300 w Multikinie

7 marca w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Minimaraton 300. Będzie on niezwykłą okazją, aby na wielkim ekranie obejrzeć filmy, które powstały w oparciu o komiksy Franka Millera.Gdy poległo 300, miały zginąć tysiące. Ale stało się inaczej. Przekonaj się na własnej skórze, jak widzą to najwięksi wizjonerzy współczesnego kina!

ENEMEF: Minimaraton 300 to wspaniała uczta dla wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia. To też pierwasza możliwość, by na ekranach polskich kin obejrzeć legendarny film Zacka Snydera ?300? w wersji cyfrowej oraz jego premierową kontynuacja: ?300: Początek Imperium?. Jeśli chcesz poczuć niemal wszystkimi zmysłami, jak wyglądało piekło antycznej wojny ? Multikino jest tej nocy najlepszym adresem. Podczas Minimaratonu 300 przeniesiesz się do starożytnej Grecji, o jakiej nie śniło się jej filozofom. W filmach o dzielnych spartańskich wojownikach nie ma miejsca na mędrkowanie czy uczone księgi, bo żywiołem, religią i filozofią Spartan jest wojna. Krew. I śmierć. W imię honoru, chwały i Ojczyzny.

ENEMEF: Minimaraton 300?

7 marca, piątek, start: 22.00

Repertuar: 300, reż. Zack Snyder, USA 2006, 117?

300: Początek Imperium, reż. Noam Murro, USA 2013, 102? - premierowo

Dołącz na Facebooku: http://on.fb.me/ModT7Z

Więcej informacji znajdzieszpod adresem: http://www.enemef.pl

ENEMEF: Maraton 300 odbędzie się 7 marca (piątek) jednocześnie w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 02.30 rano

Cennik biletów

- 19 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 19 zł każdy

- 23 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

- 24 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

- 25 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

- 26 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz