Już 25 marca Elton John w Multikinie!

Multikino zaprasza wszystkich fanów na spektakularny koncert Sir Eltona Johna ?The Million Dollar Piano? na wielkim ekranie! Pokaz odbędzie się 25 marca o godzinie 20.00 i z pewnością będzie to najbardziej czarujące wydarzenie przeniesione z Las Vegas na ekran kina.

25 marca w kinach sieci Multikino fani Sir Eltona Johna zobaczą genialny, nowatorski a zarazem chwytający za serce koncert z The Colosseum w Caesars Palace w Las Vegas. Zawiera on największe hity z kariery Eltona Johna m.in.: ?Rocket Man?, ?Tiny Dancer?, ?Saturday Night?s Alright for Fighting?, ?I?m Still Standing?, ?Goodbye Yellow Brick Road?, ?Philadelphia Freedom? i ?Your Song?.

The Times nazwał ten koncert zjawiskowym! Barokowa, przepełniona złotem scena inspirowana starożytnym Rzymem oddaje indywidualny charakter każdej piosenki. Sir Eltonowi Johnowi towarzyszy nieodłączny element ? fortepian stworzony przez Yamahę specjalnie na to wydarzenie, wart ponad 1 000 000 dolarów! Fortepian został złożony z 68 LED?owych ekranów współpracujących z dźwiękami wydobywającymi się z instrumentu. Kiedy Sir Elton John zobaczył go po raz pierwszy, to rozpłakał się ze szczęścia.

Elton jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów występujących solo, z 35 złotymi albumami i 25 platynowymi. Posiada też 29 utworów wśród topowych 40 hitów. Sprzedał ponad 250 milionów nagrań na całym świecie. Posiada tytuł najlepiej sprzedającego się artysty solo wszechczasów, a wydany jako singiel utwór ?Candle in the wind ?97? rozszedł się w nakładzie 37 milionów kopii. Elton John został również uhonorowany jako artysta najczęściej pojawiający się na karcie Billboard's Adult Contemporary ze swoim singlem ?Home Again?. Od początku kariery w 1969 zagrał ponad 3000 koncertów na całym świecie, a ostatnio został pierwszym odbiorcą BRITs Icon Award, uznawanej za najwyższe muzyczne osiągniecie w Wielkiej Brytanii. Będzie ona przyznawana wybitnym artystom, których słowa, nagrania i wystąpienia wywarły wpływ na kulturę narodową.

John Elton powiedział ?Najlepsze chwile spędziłem w Las Vegas, ponieważ zawsze myślałem o tym jak o wyzwaniu i chciałem dać z siebie wszystko i zrobić najlepsze show. Jeśli tylko stworzysz niezwykły pokaz i spektakl i jest to niezła zabawa to potem to jest łatwizna. Nie sądzę aby mógł istnieć lepiej wyglądający pokaz niż ten w Vegas, czy w jakimś innym miejscu gdziekolwiek.?

Koncert ?Elton John ? The Million Dolar Piano? będzie można zobaczyć 25 marca o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa ? Złote Tarasy, Warszawa ? Ursynów, Wrocław ? Arkady, Katowice, Poznań ? Stary Browar, Gdańsk, Szczecin, Kraków, Zabrze oraz Łódź.

Bilety w sprzedaży już od 28 lutego!

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz