Juliette Lewis wraca na trop „Podejrzanego”

Gwiazda filmów Urodzeni mordercy, Co gryzie Gilberta Grape?a oraz Od zmierzchu do świtu, Juliette Lewis, wraca jako odtwórczyni głównej roli w 2. sezonie kryminalnej produkcji Podejrzany. Pierwszy odcinek 2. sezonu serialu już 26 września (poniedziałek) o godz. 22:15 w AXN, dzień po jego premierze amerykańskiej.

BELLA SHOUSE, INDIANA EVANS, KADEE STRICKLAND, RYAN PHILLIPPE, JULIETTE LEWIS, NATALIE MARTINEZ, DAN FOGLER

Drugi sezon serialu Podejrzany (ang. tytuł Secrets & lies) to historia śledztwa toczącego się w świecie wielkiej finansjery w Karolinie Północnej. Pewnego dnia na przyjęciu w tajemniczych okolicznościach ginie Kate (w tej roli Jordana Brewster, znana z filmu Szybcy i wściekli 7), młoda żona spadkobiercy fortuny, Erica Warnera (Michael Ealy). Sprawą zajmuje się detektyw Andrea Cornell (Juliette Lewis), która na potrzeby śledztwa zaczyna drążyć w prywatnych relacjach łączących członków rodziny Warnerów. Walcząc o swoją wolność, reputację i utrzymanie rodzinnego biznesu, Eric szybko odkrywa, że jego ukochana żona i bliscy nie są tymi, za których się podawali. Każdy odcinek serialu odkrywa kolejne tajemnice z życia rodziny Warnerów, a krąg podejrzanych o morderstwo ciągle się rozszerza. Ojciec Erica, John (znany z serialu Lost: Zagubieni, Terry O?Quinn), to odnoszący sukcesy biznesmen i człowiek o nieskazitelnej reputacji. Siostra głównego podejrzanego, Amanda (znana z filmu Kocha, lubi, szanuje, Mekia Cox), żona uznanego chirurga, pracuje jako adwokat. Najmłodszy w rodzinie Patrick (Charlie Barnett) pracuje w rodzinnej firmie jako analityk finansowy. W nowym sezonie produkcji nie zobaczymy już Ryana Philippe?a. Wraz z nowym śledztwem w serialu pojawi się nowy główny podejrzany, Eric Warner. W tej roli Michael Ealy, którego można było niedawno zobaczyć na dużym ekranie w thrillerze Idealny facet. Wcześniej występował z Kevinem Baconem, jako budzący strach seryjny morderca Theo w serialu The Following, a także w produkcji Almost Human. Serial został stworzony przez Barbie Kligman (Prywatna praktyka) i powstał na podstawie australijskiego serialu o tym samym tytule, wykreowanego przez Stephena Irwina. O tym, kto okaże się winnym głośnej zbrodni, widzowie będą mogli się przekonać oglądając drugi sezon serialu na kanale AXN.

Premiera 2. sezonu serialu Podejrzany w poniedziałek 26 września o godz. 22:15 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 22:15.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz