Juliette Lewis na tropie „Podejrzanego”

Podwójna premiera nowego serialu Podejrzany już 2. marca od godz. 21:00 na kanale AXN, zaledwie dzień po amerykańskiej premierze

Znany ze Sztandaru chwały i Szkoły uwodzenia aktor Ryan Phillippe oraz gwiazda filmów Urodzeni mordercy, Co gryzie Gilberta Grape?a czy Od zmierzchu do świtu, Juliette Lewis, wracają jako odtwórcy głównych ról w najnowszej 10-odcinkowej kryminalnej produkcji. Dwa pierwsze odcinki serialu już 2. marca (poniedziałek) od godz. 21:00 w AXN, dzień po jego amerykańskiej premierze.

Serial Podejrzany (ang. tytuł Secrets & lies) to historia pełnego niespodziewanych zwrotów akcji śledztwa toczącego się na amerykańskim przedmieściu. Pewnego dnia Ben Crawford (Ryan Phillippe) odkrywa w lesie dziecka. To wydarzenie zamienia jego poukładane dotychczas życie w koszmar. Ku swemu przerażeniu Ben dowiaduje się, że prowadząca dochodzenie, detektyw Andrea Cornell (Juliette Lewis), typuje go jako jednego z głównych podejrzanych o morderstwo chłopca. Ciągła uwaga mediów i działania policji sprawiają, że zarówno żona Christy (KaDee Strickland), jak i dwie nastoletnie córki - Natalie (Indiana Evans) i Abby (Belle Shouse), zaczynają wątpić w jego niewinność. Aby ratować reputację, małżeństwo i rodzinę, Ben na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Jedyną osobą, której może zaufać w tak trudnej sytuacji, jest jego przyjaciel Dave (Dan Fogler).

Niczym w klasycznej powieści kryminalnej, twórcy serialu umiejętnie budują suspens poprzez oryginalne zwroty akcji. Każdy odcinek serialu odkrywa kolejne tajemnice z życia zamkniętej lokalnej społeczności, a krąg podejrzanych o morderstwo ciągle się rozszerza. O tym, kto okaże się winnym głośnej zbrodni, widzowie będą mogli się przekonać oglądając pierwszy sezon serialu na kanale AXN.

Premiera dwóch odcinków serialu Podejrzany w poniedziałek, 2. marca od godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdy poniedziałek o 21:00 w AXN.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz