JUDY w kinach 3 stycznia

Porywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój „Over the rainbow” przyniósł nieśmiertelność.

Fenomenalna, oscarowa rola Renée Zellweger – laureatki tej nagrody za rolę we „Wzgórzu nadziei”, dwukrotnie nominowanej do niej za „Dziennik Bridget Jones” i „Chicago”.

Aktorka po kilkuletniej przerwie wraca w wielkim stylu wcielając się w rolę niezwykłej, ponadczasowej gwiazdy kina Judy Garland.

„Judy” w reżyserii Ruperta Goolda to historia, na podstawie sztuki Petera Quiltera, o ostatnich latach z życia gwiazdy, które spędziła w Londynie.

Film swoją premierę miał na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Opowieść, a przede wszystkim rola Renée Zellweger zachwyciły widzów i krytyków.

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która prawie pogodziła się z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?

„Judy” na ekrany polskich kin wejdzie 3 stycznia 2020 roku.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz