Miss Jones powraca! ? ?Bridget Jones 3? przedpremierowo 13 września w ramach cyklu ?Kino na Obcasach?

Dokładnie 15 lat temu na ekranach kin zadebiutowała komedia ?Dziennik Bridget Jones?, ekranizacja bestsellerowej książki autorstwa Helen Fielding. Film z miejsca stał się międzynarodowym megaprzebojem. 13 września 2016 Multikino w ramach projektu Kino na Obcasach pokaże przedpremierowo kolejną część przygód Miss Jones.

Bridget Jones 3_Kino na Obcasach_PLAKAT

Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?

Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem?

Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy znanego z serii ?Transformers? oraz serialu ?Chirurdzy? Patricka Dempsey?a, a także laureatkę Oscara Emmę Thompson.

Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni ?Pamiętnika Bridget Jones?. Dwie poprzednie części filmu zarobiły ponad pół miliarda dolarów i zyskały status kultowych. Za rolę Bridget Jones Renée Zellweger otrzymała nominację do Oscara.

Kolejna odsłona projektu ?Kino na Obcasach? odbędzie się 13 września br. w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Multikino ? Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

Partnerem wrześniowej edycji ?Kina na Obcasach? jest Kinder Bueno. Kinder Bueno, partner cyklu ?Kino na Obcasach?, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz