Johnny Depp potrafi zaskoczyć!

Amber Heard sfotografowano, jak nieudolnie próbuje zasłonić pierścionek z brylantem na lewej ręce. Jak powiedział magazynowi ?People" informator, aktorka zaręczyła się z 23 lata starszym Johnnym Deppem. Narzeczeni poznali się trzy lata temu na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Trzykrotnie nominowany do Oscara Depp od razu stracił głowę dla młodej aktorki. To dla niej, po czternastoletnim związku, rozstał się z Vanessą Paradis. Amber zanim związała się z Deepem przez 4 laty była w związku z Tasyą van Ree, hawajską artystką i fotografką. Niedawno oglądać ją mogliśmy w ?Paranoi?, a Deppa już w maju zobaczymy w ?Transcendencji?. Kto wie, może wtedy prywatnie już w rolach męża i żony.

Johnny Depp (?Piraci z Karaibów?), Rebecca Hall (?Vicky Christina Barcelona?, ?Iron Man 3?), Morgan Freeman (?Iluzja?, ?Last Vegas?) i Cillian Murphy (?Mroczny Rycerz powstaje?) w reżyserskim debiucie wybitnego operatora Wally'ego Pfistera, laureata Oscara za zdjęcia do "Incepcji".

Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich - Will (Johnny Depp) - ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci powstającej maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych.

?Transcendencja? - premiera: 9 maja 2014 Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz