„John Wick”, „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1” oraz „Pszczółka Maja. Film” na Cineman VOD

Tegoroczną majówkę Cineman VOD powita kolejnymi premierowymi hitami filmowymi. Miłośnicy kina akcji będą mogli obejrzeć thriller "John Wick" z gwiazdą kultowego "Matrixa" Keanu Reevesem oraz długo oczekiwane "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1" z laureatką Oscara Jennifer Lawrence w roli głównej. Majowa propozycja Cineman VOD dla najmłodszych to animacja "Pszczółka Maja. Film", czyli pełnometrażowa odsłona przygód ulubieńców małych i dużych dzieci, z doskonałym dubbingiem w wykonaniu gwiazd polskiego kina.

"John Wick" w reżyserii Chada Stahelskiego, pracującego wcześniej przy takich produkcjach jak "Igrzyska śmierci", "Niezniszczalni" czy "Sherlock Holmes. Gra Cieni", to opowieść o najskuteczniejszym ex-zabójcy, jaki kiedykolwiek chodził po ulicach Nowego Yorku. John Wick już skończył z przestępczym życiem i nie zamierza się angażować w kolejne zlecenia. Pewnego dnia ktoś kradnie mu samochód i zabija psa - jedyną pamiątkę po ukochanej żonie. Johnowi pozostaje tylko zemsta. W filmie obok Keanu Reevesa zobaczymy także Michaela Nyqvista, gwiazdę serii Millenium, oraz znakomitego, dwukrotnie nominowanego do Oscara Willema Dafoe. Za efekty specjalne w filmie odpowiadał R. Bruce Steinheimer, dwukrotnie nominowany do nagrody BAFTA, między innymi za "Gangi Nowego Yorku".

W maju na Cineman VOD pojawi się też kolejna część kultowej serii "Igrzyska śmierci", czyli od dawna wyczekiwany przez fanów "Igrzyska śmierci: Kosogos. Część 1". Tym razem Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) po tym, jak raz na zawsze położyła kres Głodowym Igrzyskom ponownie trafia do Dystryktu 13 gdzie wbrew kłamliwej propagandzie, rebelianci przetrwali zemstę Kapitolu. Pod przewodnictwem Coin (Julianne Moore) rebelianci i ich sprzymierzeńcy przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Reżyserowi Francisowi Lawrence po raz kolejny udało się zgromadzić na planie filmu czołówkę amerykańskich aktorów. W filmie poza wspominaną już laureatką Oscara Jennifer Lawrence, zobaczymy Liama Hemswortha oraz takie sławy jak Julianne Moore, czy Philip Seymour Hoffman (oboje nagrodzenie Oscarami). W filmie pojawia się także Donald Sutherland, który wciela się w rolę despotycznego prezydenta Snowa.

Kolejną szczególnie polecaną premierą maja na Cineman VOD jest pełnometrażowa "Pszczółka Maja. Film", czyli opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata, która podbiła serca dzieci na całym świecie. Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to od lat ukochani bohaterowie nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Tym razem Maja i Gucio próbują nie dopuścić do zbliżającej się bitwy pszczół z szerszeniami. Dodatkowym atutem filmu jest znakomity dubbing w wykonaniu między innymi Krzysztofa Ibisza, Teresy Lipowskiej, Jerzego Kryszaka, Jarosława Boberka ora Ewy Kasprzyk.

Inne premierowe propozycje Cineman VOD na maj to komedia romantyczna "Love, Rosie" ze znakomitymi rolami Lily Collins i Sama Claflina, surrealistyczna komedia "Czworo do pary" z Markiem Duplass i Elizabeth Moss, oraz "Człowiek zasad" ze Stevenem Seagalem. Także w maju na Cineman VOD aż 3 pozycje dla miłośników horroru: "Klątwa Jessabelle", "Klaun" i "Klątwa Styrii" w której zobaczymy polską modelkę i aktorkę serialową Julię Pietruchę.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz