John Cusack i ostra jazda na zdjęciach z ?Drive Hard?

6 czerwca do polskich kin wejdzie komedia sensacyjna ?Drive Hard? z Johnem Cusackiem i pamiętanym z roli ?Punishera? Thomasem Jane?em. Prezentujemy oficjalny zestaw zdjęć z tej produkcji.

Czarny sportowy samochód, mistrz Formuły 1 za kółkiem, John Cusack w roli niebezpiecznego gangstera, a to wszystko okraszone ryzykownymi pościgami, seriami z karabinów i solidną dawką humoru. To wszystko w polskich kinach już od 6 czerwca, kiedy na ekrany wejdzie film ?Drive Hard?. W rolach głównych zobaczymy Johna Cusacka oraz gwiazdę filmu ?Punisher? ? Thomasa Jane?a. Obraz ten opowiada o byłym rajdowcy Formuły 1, który po zakończeniu kariery pracuje jako instruktor w szkole nauki jazdy.  Jego spokojne życie zmieni się jednak za sprawą nieobliczalnego gangstera, który postanawia skorzystać z umiejętności eks-rajdowca, aby dokonać napadu na bank.

?Drive Hard? w kinach od 6 czerwca

JOHN CUSACK (?2012?, ?CON AIR ? LOT SKAZAŃCÓW?) w roli groźnego gangstera oraz THOMAS JANE (?PUNISHER?) jako eks-mistrz Formuły 1 w duecie, który ani na moment nie zdejmuje nogi z gazu!

Czasy, w których Peter Roberts (Thomas Jane) był mistrzem Formuły 1 dawno minęły. Eks-rajdowiec zamienił szampana na puszkę z piwem, a bolid na samochód do nauki jazdy. Wychodząc do pracy, nie spodziewa się, że ten dzień będzie zupełnie inny od poprzednich. Nowy klient ? Simon Keller (John Cusack) - okazuje się gangsterem, który zaplanował zuchwały napad na bank i chce wykorzystać rajdowe zdolności Petera. Ten, zmuszony do współpracy, będzie musiał przypomnieć sobie czasy, gdy królował na torach wyścigowych.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz