Johan Hill przedawkował na planie „Wilka z Wall Street”!

Znany ze swoich szaleństw, wliczając w to małżeństwo z własną kuzynką oraz regularne przemycanie narkotyków w miejscu, do którego słońce nie dociera. Donnie stał się lojalnym partnerem Jordana, czyli tytułowego Wilka z Wall Street. Od 3 stycznia 2014 na ekranach kin. Donnie Azoff (Johan Hill) to chciwy, amoralny i zdecydowanie niegodny naśladowania partner w biznesie, przestępstwie oraz najbardziej szalonych imprezach Jordana Belforta (Leonardo di Caprio). Dodatkowo jest uzależniony od wszystkich dostępnych narkotyków. To właśnie sprawiło mu największy problem na planie. W filmie usypano kilometry ścieżek kokainy. Podczas pracy na planie godnie zastępowała ją sproszkowana witamina D. Johan wciągał jej tak wiele, że proszek zaczął odkładać się w jego płucach. Tym samym nabawił się zapalenia płuc.

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Ameryki. Oscarowe roleLeonardo di Caprio i Matthew McConaughey'a.

Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort ulegał im w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalone imprezy bez cienia poczucia odpowiedzialności. Korupcja, naginanie prawa i skandale obyczajowe ? w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

?Wilk z Wall Street? (Wolf Of Wall Street) - premiera: 3 stycznia 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz