Johan Heldenbergh w Gdańsku w ramach ?Kocham Kino w Multikinie?

Z okazji premiery filmu "W kręgu miłości" Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"), zwycięzcy Nagrody Publiczności na tegorocznym Berlinale oraz filmu otwarcia Festiwal Sztuki Filmowej Dwa Brzegi, do Polski przyjedzie Johan Heldenbergh - odtwórca głównej roli oraz współscenarzysta filmu.

Pokazy premierowe w Warszawie (21.08, godz. 20.00, Multikino Złote Tarasy) i Gdańsku (22.08, godz. 19.00, Multikino Gdańsk) z udziałem Johana Heldenbergha zostały zorganizowane w ramach cyklu "Kocham Kino w Multikinie". Po gdańskim pokazie rozmowę poprowadzi Grażyna Torbicka. Relację ze spotkania będzie można zobaczyć na żywo na portalu Stopklatka.pl oraz 29 sierpnia po pokazach filmu w 12 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Zabrze (początek projekcji o godz. 19.00).

Film otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym m.in. Nagrodę Publiczności i Europa Cienemas Label na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie oraz Nagrody dla Najlepszej Aktorki i Najlepszego Scenariusza na Festiwalu Filmowym Tribeca w Nowym Jorku.

"W kręgu miłości" to filmowa adaptacja teatralnej sztuki Johana Haldenbergha (który gra w filmie główną rolę męską) i Mieke Dobbels, w reżyserii Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"). To tętniący emocjami i brawurowo zagrany obraz ze znakomitą ścieżką dźwiękową.

Singiel:

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz