Joanna Liszowska idzie na terapię!

?Jej umiejętność dominowania na ekranie przyrównałbym do fotogeniczności Kate Winslet. Joasia Liszowska jest oczywiście ładniejsza , ale chodzi mi o to, że każde pojawienie się Winslet na ekranie ma dla widza znaczenie, jej postać jest zawsze istotna?, opowiada Witold Orzechowski reżyser i scenarzysta ?Kobiet bez wstydu?. W jego najnowszej produkcji aktorka wciela się w rolę energicznej bizneswoman Alicji Marczak. Trafia na kozetkę Piotra Roli-Kossaka (Michał Lesień) i tak jak pozostałe pacjentki traci dla niego głowę.

Kobiet bez wstydu

?W tym wypadku nie było mowy o castingu, ponieważ główną rolę kobiecą napisałem specjalnie dla Joanny Liszowskiej, którą widziałem wcześniej kilka razy w teatrze, gdzie grała postaci komediowe?, wyjaśnia Witold Orzechowski. ?Dopasowałem Alicję Marczak do jej temperamentu oraz ogromnej komediowości. I muszę przyznać, że jestem dumny z tego, że to właśnie w moim filmie po raz pierwszy zagrała główną postać żeńska. Bardzo żałuję, że nie widuję jej częściej w takich obrazach?, kontynuuje.

Odgrywający rolę psychoanalityka, Michał Lesień również nie szczędzi pochwał pod adresem swoich ekranowych partnerek ?Główną zaletą filmu są kreacje aktorek. Wszystkie stworzyły nietuzinkowe, wspaniałe postaci, pokazujące kunszt i charakter. Moja postać była takim łącznikiem pomiędzy nimi? i dodaje ?Jako aktor mogę się tylko cieszyć, że dane mi było zagrać z nimi wszystkimi?. Joanna Liszowska także bardzo dobrze wspomina ich wspólną pracę na planie ?Miałam ogromne porozumienie z Michałem, dużo rozmawialiśmy, mieliśmy wspólną wizję, jak to powinno wyglądać.?

Kiedy Alicja trafia do gabinetu psychoanalizy tylko dla Pań jej relacja z Piotrem Rolą-Kossakiem rozwija się zarówno na płaszczyźnie pacjentka ? doktor, jak również na płaszczyźnie prywatnej. Pozostaje pytanie, czy wiszący w powietrzu romans pozwoli jej ułożyć sobie od nowa życie prywatne? I czy fałszywy psychoanalityk będzie w stanie zapomnieć i wszystkich innych paniach potrzebujących fachowej pomocy?

?Kobiet bez wstydu? 22 lipca w kinach!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz