Joanna Kulig w nowym teledysku do filmu „Disco polo”

Film Macieja Bochniaka przebojem zdobywa polskie kina, z liczbą 777 tysięcy widzów ?Disco polo? jest najchętniej oglądanym polskim filmem w pierwszym kwartale 2015 roku, a to dopiero czwarty tydzień wyświetlania. W ślad za sukcesem produkcji do sklepów trafiła płyta z hitami z filmu śpiewanymi przez aktorów: Joannę Kulig, Dawida Ogrodnika i Rafała Maćkowiaka.

Zarówno fanów filmu jak i muzyki disco polo z pewnością ucieszy dzisiejsza premiera nowego teledysku promującego film - wielkiego przeboju z repertuaru zespołu La Strada ?Taka już jestem? (muz. Krzysztof Czub i ?Rednaz?, sł. Sławomir Skręta) w wykonaniu jednej z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia Joanny Kulig, która w ?DISCO POLO? wystąpiła (i zaśpiewała) jako diwa muzyki disco polo, Gensonina.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=6w25VokkRdE[/youtube]

Oryginalny utwór zespołu La Strada ?Taka jestem?, który miał premierę w 1996 roku, z miejsca podbił serca słuchaczy oraz bywalców dyskotek, i przez wiele tygodni nie schodził z pierwszego miejsca listy przebojów programu ?Disco Relax?. Piosenka w odświeżonej wersji znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu ?DISCO POLO?. W klipie obok Joanny Kulig pojawia się plejada aktorskich znakomitości: Dawid Ogrodnik, Tomasz Kot, Piotr Głowacki, Aleksandra Hamkało, Rafał Maćkowiak, Janusz Chabior, Iwona Bielska i inni.

DISCO POLO to szalona, pełna zwrotów akcji opowieść osadzona w latach dziewięćdziesiątych, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia ?od zera do Rockefellera?. Tomek i Rudy  ? chłopaki z prowincji ? napędzani pasją oraz marzeniami, żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.

DISCO POLO w kinach od 27 lutego 2015 r.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz