Jeszcze więcej akcji, gwiazd i humoru! Ten sam Maczeta. Prezentujemy polski zwiastun ?Maczeta zabija?

Wyszkolony do zabijania, zdradzony i pozostawiony na pewną śmierć. Meksykański supertwardziel Maczeta powraca z najtrudniejszą misją w karierze! ?Maczeta zabija? ? kontynuacja wystrzałowego hitu Roberta Rodrigueza, to jeszcze więcej akcji, gwiazd i humoru, lecz wciąż ten sam Maczeta, czyli najbardziej charyzmatyczny i najostrzejszy brzydal Hollywood ? Danny Trejo. W najnowszym obrazie reżysera ?Sin City? i ?Desperado? zobaczymy go w towarzystwie takich znakomitości jak ? Mel Gibson, Antonio Banderas, Jessica Alba, Amber Heard, Charlie Sheen i debiutująca w kinie Lady Gaga. W Polsce Maczeta zacznie zabijać od 18 października!

?Skoro poprzednia Maczeta miała w sobie coś z ?Rambo: Pierwsza krew?, ?dwójka? musiała być jak ?Rambo II? ? w każdym calu większa i efektowniejsza.? ? mówi Robert Rodriguez. ?Chciałem, aby ludzie poszli do kina, konkretnie się ubawili, a po seansie mogli powiedzieć, że czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Spodziewajcie się lepszej zabawy, większej intensywności i rozrywki na zupełnie nowym poziomie. Oczekujcie nieoczekiwanego!? ? zapowiada reżyser.

Meksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA i wysłany do Meksyku z misją likwidacji Szalonego Mendeza (Demián Bichir) - bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać zbrodniczy plan Mendeza, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza (Mel Gibson) - ekscentrycznego miliardera i handlarza bronią.

?Maczeta zabija? w kinach od 18 października.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz