Jesteś bogaty, rozpuszczony, zepsuty? Zatem witaj w ?Klubie dla wybrańców?.

Bogaci, rozpuszczeni i zepsuci ? oto członkowie elitarnego ?The Riot Club? na Uniwersytecie Oksfordzkim i bohaterowie najnowszego dzieła Lone Scherfig, reżyserki wielokrotnie nagradzanych filmów ?Włoski dla początkujących? i ?Była sobie dziewczyna?. W obsadzie plejada młodych brytyjskich talentów aktorskich, m.in.: znany z ?Intruza? Max Irons, gwiazdy ?Igrzysk śmierci? Sam Claflin i Natalie Dormer oraz Douglas Booth ? oglądany niedawno w superprodukcji Darrena Aronofsky?ego ?Noe: Wybrany prze Boga?.

Na najstarszym uniwersytecie świata istnieje klub, do którego przyjmowani są tylko nieliczni. Nie więcej niż 10 osób z 20 000 studiujących na Oksfordzie. The Riot Club. Student pierwszego roku ? Miles (Max Irons), wywodzący się z rodziny z tradycjami, dostaje zaproszenie do elitarnego grona wybrańców. Szybko okazuje się, że młodzi, bogaci i zepsuci członkowie klubu nie mają żadnych zahamowań i skrupułów, bezwzględnie wykorzystując mniej uprzywilejowanych i ? we współpracy ze wpływowymi absolwentami klubu ? tuszując brzydkie postępki kolegów.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Cpx0WSMJXM0[/youtube]

?Chciałam stworzyć film o pragnieniu władzy i podziałach klasowych, który jednocześnie będzie zabawny i prowokujący.? ? reżyserka, Lone Scherfig.

KLUB DLA WYBRAŃCÓW w kinach od 24 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz