Jest spełnieniem wszystkich męskich marzeń! Eva Green jako damulka warta grzechu.

 

Jest uwodzicielką, syreną, pożeraczką męskich serc. Żołnierze piechoty tracą dla niej głowę, amerykańscy gangsterzy cohones, a chłopców z ferajny zamienia w zwykłych frajerów. Oto Ava Lord, tytułowa bohaterka ?Sin City: Damulka warta grzechu?. Wcielająca się w seksowną femme fatale z Miasta Grzechu, Eva Green, odkrywa kulisy powstawania jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji dekady!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=5eckVzGv0cw[/youtube]

?Ava to spełnienie wszystkich męskich marzeń, a jednocześnie najgorszy koszmar, jaki może spotkać faceta? ? mówi Frank Miller o postaci, którą stworzył. Wspólnie z Robertem Rodriguezem spędzili długie godziny na poszukiwaniach odpowiedniej kandydatki do tej roli. ?To ulubiona bohaterka Franka i jednocześnie bardzo trudna do zagrania postać? ? mówi Rodriguez. ? ?Ale znaliśmy jedną osobę, co do której byliśmy zgodni, że najlepiej zagra Avę ? to była Eva Green. Tak, to jest nasza damulka warta grzechu.?

?Ava jest czarodziejką, syreną, która rzuca swój czar na mężczyzn? ? opisuje postać Eva Green. ? ?Potrafi czytać w ich umysłach i stać się tym, kim chcą, żeby dla nich była. Ma wiele twarzy. Dla jednych jest dziewczyną w niebezpieczeństwie, dla drugich boginią lub seksownym kociakiem. To wspaniała postać do zagrania, ma tyle odcieni? ? stwierdza aktorka.

?Mój bohater jest gotów zrobić dla niej wszystko? ? dodaje Josh Brolin, w filmie grający Dwighta McCarthy?ego. ? Okaleczyć kogoś, nawet zabić i wystawić siebie samego na ból i niebezpieczeństwo. To za sprawą Avy ?Sin City: Damulka warta grzechu? staje się opowieścią o pożądaniu, obsesji i zatraceniu się.?

SIN CITY: DAMULKA WARTA GRZECHU w kinach od 5 września 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz