Jennifer Lawrence pobita!

Shailene Woodley, gwiazda sagi ?Niezgodna?, wspięła się na 1 miejsce ciekawego rankingu ? w 2014 to jej imię i nazwisko najczęściej wpisywano w wyszukiwarkę serwisu IMDB.

23 letnia aktorka przesunęła się na 1 miejsce z 64, bijąc w rankingu Jennifer Lawrence i spychając ją na 2 pozycję. Odtwórczyni roli Katniss w ?Igrzyskach śmierci? nie udało się obronić miejsca na szczycie z zeszłego roku.

?Ten mijający rok to był rok należący do Shailene Woodley,? mówi dyrektor zarządzający IMDb  Keith Simanton. ?Ma niesamowite pokłady kinowej charyzmy. I w tym roku świat ją docenił?

W pierwszej dziesiątce najczęściej wyszukiwanych nazwisk pojawiły się same kobiety. Najczęściej wyszukiwanym męskim nazwiskiem był Leonardo DiCaprio.

Shailene Woodley w marcu pojawi się w drugiej części sagi ?Niezgodna? ? ?Zbuntowana? w kinach od 20 marca.

Jej bohaterka, nastoletnia Beatrice Prior, w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Podjęta przez nią walka może mieć wpływ nie tylko na jej własną przyszłość, ale także wstrząsnąć posadami otaczającego ją świata. O ile oczywiście Tris uda się udźwignąć spoczywające na niej brzemię, by w ogarniętym wojną domową świecie zdać niespodziewany i trudny egzamin dojrzałości. A jednocześnie nie utracić tego, na czym zależy jej najbardziej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz