Jennifer Lawrence i Bradley Cooper w filmie „Serena”

 

Już w najbliższy poniedziałek, 13 października, na Festiwalu Filmowym w Londynie pokazana zostanie premierowo "Serena" w reżyserii Susanne Bier.

W rolach głównych: śliczna Jennifer Lawrence i pięknooki Bradley Cooper. Ani ona nie będzie tym razem brać udziału w Igrzyskach, ani on nie będzie pozytywnie myśleć ? ale jak zawsze aktorzy zapraszają widzów na wyjątkowe, filmowe widowisko.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=xmo_LNHvvuE[/youtube]

Laureatka Oscara, gwiazda ?Igrzysk śmierci? Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper w zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze nagrodzonej Oscarem reżyserki Susanne Bier.

 

Jest rok 1929. Świeżo poślubieni Serena i George Pembertonowie przeprowadzają się do Karoliny Południowej, gdzie George prowadzi intratny biznes. Pochodząca z wielkiego miasta Serena zaskakująco szybko odnajduje się w tutejszych realiach. Okazuje się silną kobietą, nie ustępując w niczym otaczającym ją mężczyznom. Idealnie uzupełniają się z Georgem w życiu i w interesach, żelazną ręką prowadząc firmę i bezlitośnie rozprawiając się z konkurencją. Gdy jednak Serena odkryje, iż George ma nieślubnego syna, postanowi pozbyć się rywalki i jej maleństwa?

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz