Jeff Bridges i Chris Pine w jednym z najlepiej ocenianych filmów ostatnich lat!Twórca „Sicario” zaprowadzi ich „Aż do piekła”

Wielokrotnie nagradzany reżyser David Mackenzie (?Obłąkana miłość?, ?Młody Adam?) oraz Taylor Sheridan ? autor scenariusza do hitu ?Sicario?, przedstawiają jeden z najlepiej ocenianych filmów sensacyjnych ostatnich lat. ?Aż do piekła? (100% pozytywnych recenzji w serwisie Rottentomatoes i średnia ocen 82/100 w Metacritic), to nowoczesne kino kryminalne, którego akcja rozgrywa się na zachodzie Teksasu ? w miejscach, gdzie rządzą przemoc i bezprawie. W gwiazdorskiej obsadzie filmu, znaleźli się, m.in. zdobywca Oscara ? Jeff Bridges (?Iron Man?, ?Prawdziwe męstwo?), Chris Pine (?Star Trek?, ?Niepowstrzymany?) oraz Ben Foster (?3:10 do Yumy?, ?Warcraft: Początek?). Muzykę do produkcji napisali członkowie grupy Nick Cave and the Bad Seeds ? Nick Cave i Warren Ellis. Światowa premiera ?Aż do piekła? odbyła się w ramach 69. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie film spotkał się z doskonałym przyjęciem.

Aż do piekła

Dwaj bracia ? Toby (Chris Pine) ? zdesperowany ojciec, szukający lepszego życia dla syna oraz Tanner (Ben Foster), były skazaniec z wybuchowym charakterem, postanawiają okraść oddział banku, który skonfiskował ich zadłużoną, rodzinną ziemię. Napad udaje się, jednak sprawy szybko wymykają się spod kontroli. W pościg za braćmi wyrusza Marcus (Jeff Bridges), nieustępliwy Strażnik Teksasu, szukający ostatnich chwil sławy przed przejściem na emeryturę. Mimo policyjnej obławy, Toby i Tanner, skuszeni wizją szybkiego zysku, decydują się na kolejny wielki skok. Konfrontacja braci z zawziętym stróżem prawa wydaje się nieunikniona.

"Aż do piekła" w kinach od 19 sierpnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz