Jedyne tabu Sophie Marceau w polskim zwiastunie ?Pożądania”

 

?Żonaty mężczyzna to moje jedyne tabu? ? takie słowa padają z ust postaci granej przez Sophie Marceau w filmie ?Pożądanie?. Czy piękna kobieta przekroczy zakazaną granicę? Jeżeli tak, to tylko dla François Cluzeta ? francuskiego aktora pamiętanego z rewelacyjnej roli milionera w hicie ?Nietykalni?. ?Pożądanie? to miłosna opowieść o dwójce ludzi, którzy zawierają znajomość na ceremonii zamknięcia targów książki. Ona jest pisarką po rozwodzie, on wiodącym szczęśliwe życie prawnikiem. Jednak czegoś im w życiu brakuje. Oboje nie mogą zapomnieć o spotkaniu, które wytrąciło ich z równowagi. Uczucia, emocje, miłość, pożądanie i fascynacja ? nikt nie opowie o nich lepiej niż Francuzi.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=QiXJsWGt8ds[/youtube]

?Pożądanie? w kinach od 18 lipca

Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu ?Nietykalni? i zdobywca francuskiego Oscara (Cezar dla Najlepszego aktora za film ?Nie mów nikomu?) François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia.

 

Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki. To, z pozoru niewinne spotkanie, przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna wchodzeniu w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego. Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej?

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz