Jednocześnie w kinach i na VoD od 10 kwietnia – wybierz, jak obejrzysz film „Z jednej krwi”

Już 10 kwietnia odbędzie się premiera jednego z najlepiej ocenionych przez światową krytykę francuskich filmów 2014 roku, błyskotliwie łączącego konwencję thrillera z poetyką filmu dokumentalnego. "Z jednej krwi" - bo o nim mowa - pojawi się w wybranych kinach studyjnych oraz równolegle na platformie VoD.pl.

Zobacz film na wielkim ekranie, a jeśli twoje lokalne kino nie ma go w repertuarze ? nic straconego! Będziesz mógł go obejrzeć w domowym zaciszu na platformie VoD.pl.

?Z jednej krwi? to pokazywany na festiwalu w Cannes i nagrodzony w Turynie, jeden z najlepiej ocenionych przez światową krytykę francuskich filmów 2014 roku.

18-letni Jason Dorkel należy do żyjącej na uboczu, francuskiej społeczności wędrowców. Zbliża się dzień jego chrztu, gdy po wieloletniej odsiadce wychodzi z więzienia Fred ? jego starszy brat ? wywracając świat Jasona do góry nogami. Razem bracia Dorkel wyruszają na wyprawę, by dokonać ostatniego skoku, którego stawką będzie drogocenny ładunek.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=qYDrH7pHcsM[/youtube]

?Z jednej krwi? to nowocześnie opowiedziana, wciągająca i trzymająca w napięciu opowieść, błyskotliwie łącząca konwencję thrillera z poetyką filmu dokumentalnego.

"Z jednej krwi" w kinach i na VoD od 10 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz