Jeden z prawdziwych bohaterów filmu „Dumni i wściekli” z wizytą w Polsce!

23 lutego (poniedziałek) przyleci do Warszawy Gethin Roberts, Walijczyk, właściciel księgarni, były członek LGSM (Lesbians and Gays Support the Miners), jeden z prawdziwych bohaterów wydarzeń przedstawionych w filmie "Dumni i wściekli", w którego postać wcielił się Andrew Scott.

23 lutego o godz. 19:00 w Multikino Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się pokaz filmu "Dumni i wściekli", a następnie spotkanie Grażyny Torbickiej w ramach cyklu "Kocham Kino w Multikino". Jej gośćmi będą: - Gethin Roberts ? były członek LGSM (Lesbians and Gays Support the Miners), Walijczyk, właściciel księgarni, w filmie zagrany przez Andrew Scotta - Paul Newbery ? mieszkający w Polsce Walijczyk, który w 1984 roku ? kiedy był studentem w Anglii ? zaangażował się we wsparcie dla strajkujących górników. Ta walka zmieniła go na zawsze.

23 lutego o godz. 19:00 w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz brytyjskiej komedii "Dumni i wściekli w ramach cyklu "Kocham Kino w Multikinie". Kina sieci Multikino w których odbędzie się pokaz: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=PXgaszqwm6Y[/youtube]

Ceny biletów: Normalny (Warszawa): 24 zł Normalny (poza Warszawą): 21 zł Ulgowy (Warszawa): 19 zł Ulgowy (poza Warszawą): 17 zł

?Dumni i wściekli? w kinach od 6 marca 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz