Jean Claude Van Damme ponownie w akcji w filmie „Krwawy biznes” – premiera w Polsce na Cineman VOD

Już 12 maja użytkownicy serwisu Cineman VOD mogą ponownie zobaczyć legendę kina akcji - Jeana Claude'a Van Damme'a w filmie wyreżyserowanym przez Erniego Barbarasha. Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Krwawy biznes" opowiada historię Deacona, byłego agenta sił specjalnych (w tej roli Jean Claude Van Damme), który ma oddać nerkę umierającej córeczce swojego brata. Tuż przed planowanym przeszczepem Deacon budzi w hotelu zalany krwią i orientuje się, że padł ofiarą złodziei organów. Wściekłość, która ogarnia Deacona każe mu, nie zważając na świeże rany, ruszyć w pogoń za przestępcami. Musi się spieszyć, ponieważ czas, w którym nerka zostanie komuś przeszczepiona, to zaledwie 10 godzin. Umierająca dziewczynka bez tej nerki nie będzie miała żadnych szans na przeżycie.

"Krwawy biznes" to kolejny po "6 kulach" i "Krzyżowym ogniu" wspólny projekt Jeana Claude'a Van Damme'a i Erniego Barbarasha. Obaj panowie ponownie udowadniają, że kino akcji to zdecydowanie ich świat i mało kto może im dorównać. Sceny w walki w wykonaniu JCVD są jak zwykle znakomicie dopracowane i niezmiennie trzymają w napięciu. W filmie zachwycają także znakomite sekwencje kaskaderskie, które przygotował weteran hollywoodzkich kaskaderów Brahim Achabbakhe.

Kolejna propozycja Cineman VOD w ramach cyklu Super Premium VOD to "2047 rok śmierci" z Dannym Gloverem, Daryl Hannah oraz Rutgerem Hauerem w rolach głównych. Film będzie dostępny na Cineman VOD od 26 maja.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz