Jason Patric i Bruce Willis w filmie „Książę” – polska premiera na Cineman.pl

Już od 30 września Kino Internetowe Cineman.pl poleca wszystkim miłośnikom mocnego kina thriller "Książę", wyprodukowany przez twórców "Planu ucieczki" i "Agentów". Film dostępny jest premierowo, wyłącznie w ofercie Super Premium VOD, jeszcze przed polskim wydaniem DVD.

"Książę" to pełna napięcia historia konfrontacji dwóch potężnych bossów gangsterskiego świata. Paul (Jason Patric), już dawno wycofał się z brudnej roboty, porzucając świat, w którym nazywano go Księciem. Przed laty w wyniku wojny gangów władzę przejął Omar (Bruce Willis), który od lat pała żądzą zemsty do dawnego rywala. Gdy córka Paula zostaje porwana, Omar postanawia wykorzystać sytuację, by wreszcie wyrównać rachunki. W filmie obok Jasona Patrica ("Speed 2: Wyścig z czasem") i Bruce'a Willisa ("Red 2", "Szklana pułapka", "Niezniszczalni") zobaczyć można także Johna Cusacka ("2012", "Przeboje i podboje") oraz rapera Curtisa "50 Cent" Jackosona. Producentem filmu jest Brandt Andersen, twórca takich przebojów jak "Władza" "Plan ucieczki", "Agenci", co gwarantuje wartką akcję, kaskaderskie sceny i efektowne pojedynki. Za zdjęcia do filmu odpowiada Yaron Levy, mający na swoim koncie takie przeboje jak "Piła", czy "Alpha Dog".

Od 1 października Kino internetowe przygotowało kolejną porcję premierowych hitów. W październikowym repertuarze pojawią się między innymi: "Need for Speed" ekranizacja kultowej gry komputerowej z Aaronem Paulem ("Ostatni dom po lewej", "Mission: Impossible III") i Dominickiem Cooper ("Captain America: Pierwsze starcie") w rolach głównych, "Niezgodna" - superprodukcja twórców "Sagi zmierzch" i "Igrzysk śmierci", oraz "Medicus" - barwny kostiumowy obraz przenoszący widzów w czasy średniowiecza.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz