Jarosław Kuźniar w filmowej odsłonie

Przez lata budził o poranku trudnymi pytaniami do polityków od prawa do lewa. Prowadził też X Factor i Dzień Dobry TVN. Teraz przemówi do widzów kinowych jako... spiker radiowy.

Jarosław Kuźniar

Jarosław Kuźniar użyczy swojego głosu spikerowi radiowemu we francuskim megahicie ?Nowe przygody Aladyna?. Prezenter wcielił się w rolę znaną sobie bardzo dobrze: usłyszeć go można było bowiem w radiowej Trójce czy Radiu ZET.

Aladyn tym razem nie jest disneyowską opowieścią o spełnianiu marzeń. Znana historia zmienia koloryt i wkracza w inny wymiar, gdzie baśń będzie się mieszać z rzeczywistością. Głównym bohaterem jest Sam, drobny złodziej, uciekający przed pogonią w wielkim domu towarowym. Znajduje schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostaje zmuszony przez dzieci do opowiadania bajek. Zabiera je do świata latających dywanów, magii, sułtanów i księżniczek.

Filmy tej kategorii, jak serie o Asteriksie i Obeliksie lub OSS 117, pokazują przygody postaci ale one zazwyczaj nie zmieniają się. W ?Nowych przygodach Aladyna? bohater doświadcza różnych sytuacji, które mają na niego wpływ.

Film w kinach już od 26 sierpnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz