Jared Leto ? to szokujące, ile poświęcił, by zdobyć Oscara

Kreacja Jareda Leto w filmie ?Witaj w klubie?, który w ten piątek wchodzi do kin zachwyca absolutnie wszystkich ?  aktor został uhonorowany Oscarem oraz Złotym Globem, a zachwyceni krytycy piszą: ?jest wprost cudowny? (Hollywood Reporter), ?niesamowity i kropka!? (People Magazine). Niezwykła transformacja, której wymagała postać Rayony wiązała się dla aktora z kolosalnym poświęceniem.

?Musiałem schudnąć do 52 kilo, depilować ciało, zmienić głos na kobiecy, przyswoić dialekt? ? mówi Leto.  Jak przyznają jego koledzy z planu ? te zmiany spowodowały, że był nierozpoznawalny ? zachowywał się i wyglądał jak ?kobieta. Reżyser filmu mówi: ?Nigdy nie poznałem Jareda Leto. Poznałem Rayonę. Nie znam Leto. Jared nigdy nie pokazał mi się jako Jared. Podczas pierwszego spotkania był Rayoną i próbował mnie uwieść. Całkowicie wszedł w rolę i nawet ubierał się jak Rayona?.  Z kolei aktor Michael O?Neill dodaje: ?kiedy wszedłem na plan na początku nie poznałem Matthew McConaugheya, a na widok Jareda pomyślałem, 'Co za ładna dziewczyna'. Weszli w role bez reszty?.

Jared przyznaje, że zdecydował się zagrać Rayonę, bo bohater go bezwzględnie zauroczył. ?Zakochałem się w scenariuszu. Musiałem zagrać tę wyjątkową i oryginalną postać. Jest głodną życia marzycielką, namiętną, o wielkim sercu. Bije z niej światło, które daje nadzieję? ? mówił Leto. ?Rayon jest kimś, kto chce być kochany i chce kochać innych, kimś kto chce troszczyć się o innych, z poczuciem humoru i czułością. Pragnie ekscytacji. Myślę, że uosabia nadzieję, radość i optymizm?.

W filmie ?Witaj w klubie? Jared Leto tworzy wyśmienity aktorski duet z Matthew McConaugheyem, którego kreację również nagrodzono Oscarem oraz Złotym Globem. W filmie ?Witaj w klubie?, jako pozornie niedobrani przyjaciele wspólnie zaczynają walkę o przetrwanie. Zakładają klub, w którym inni szukają ratunku. Opowieść o ich zmaganiach ?porusza do głębi? (MSN Movies), ?zapiera dech w piersiach? (USA Today), ?pozostając w pamięci na zawsze? (Los Angeles Times). ?Witaj w klubie? od piątku w kinach! Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz