Janusz Wróblewski przedstawia: pokaz filmu ?Obce niebo? oraz spotkanie z aktorką Agnieszką Grochowską i reż. Dariuszem Gajewskim

Kino Praha zaprasza na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka?, autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 16. października o godz. 19.00 na spotkanie z aktorką Agnieszką Grochowską i reż. Dariuszem Gajewskim. Następnie odbędzie się pokaz filmu ?Obce niebo?.

Kino Praha zaprasza na cykl ?Janusz Wróblewski przedstawia? ? spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka? i autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

16. października o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?. Zapraszamy na specjalny pokaz filmu ?Obce niebo?. Przed projekcją filmu odbędzie się spotkanie z aktorką Agnieszką Grochowską oraz reż. Dariuszem Gajewskim.

?Obce niebo? ? to opowieść o Basi i Marku mieszkających w Szwecji. Jedno niewinne kłamstwo uruchamia lawinę podejrzeń i doprowadza do tego, że szwedzka opieka społeczna potajemnie odbiera im ukochaną córkę i oddaje rodzicom zastępczym. W obliczu koszmaru Basia i Marek decydują się na dramatyczną walkę o odzyskanie córki, niebezpiecznie balansując na granicy prawa. "Obce niebo" Dariusza Gajewskiego, to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, trzymająca w napięciu niczym najlepszy thriller.

Zapraszamy na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?!

Cykl ?Janusz Wróblewski przedstawia? 13 października, godz. 19.00 Spotkanie + pokaz filmu ?Obce niebo? Cena biletu - 22 zł

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz