Janusz Wróblewski przedstawia: Małgorzata Szumowska i Maja Ostaszewska w Kinie Praha!

Kino Praha zaprasza na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka?, autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 6. marca o godz. 19.00 na pokaz filmu ?Body/Ciało? i spotkanie z reżyserką Małgorzatą Szumowską oraz aktorką Mają Ostaszewską.

Kino Praha zaprasza na cykl  ?Janusz Wróblewski przedstawia? ? spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka? i autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

6. marca o godz. 19.00  odbędzie się spotkanie z cyklu  ?Janusz Wróblewski przedstawia?. Zapraszamy na specjalny pokaz filmu ?Body/Ciało?. Przed projekcją filmu odbędzie się spotkanie z reżyserką Małgorzatą Szumowską oraz aktorką Mają Ostaszewską.

?Body/Ciało? ? Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny ? Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć. Film Małgorzaty Szumowskiej zdobył nagrodę Srebrnego Niedźwiedzia na tegorocznym 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale.

Zapraszamy na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?!

Cykl ?Janusz Wróblewski przedstawia? 6 marca, godz. 19.00 Spotkanie + pokaz filmu ?Body/Ciało? Cena biletu - 20 zł

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz