James Bond w kinach IMAX to specjalny pokaz z niespodziankami!

Już 5 listopada wszystkie kina IMAX zostają przejęte przez Agenta Jej Królewskiej Mości. Przedpremiera najnowszej produkcji Sama Mendesa Spectre, będzie idealną okazją do zabrania agenta 007 do domu! Na pierwszych 300 osób, które zasiądą na widowni kin IMAX, będą czekały niespodzianki!

Film Spectre pod każdym względem bije rekordy poprzednich części przygód Jamesa Bonda. Będzie to nie tylko najbardziej efektowny film serii, ale również najdłuższy. Co więcej, każdy z 300 pierwszych widzów, którzy podczas pokazu przedpremierowego zasiądą na fotelach w kinach IMAX, otrzyma swojego własnego Agenta 007, którego będzie mógł zabrać do domu w postaci filmowego plakatu. W rolę Agenta Jej Królewskiej Mości ponownie wcieli się Daniel Craig, który obecnie stał się już symbolem i twarzą MI6, czyli brytyjskiej agencji wywiadowczej. Spectre to nie tylko uczta dla miłośniczek talentu aktorskiego Craiga, ale również dla fanów ról kobiecych, które przez lata urosły do równie istotnych, jak głównego bohatera. Tym razem u boku Agenta 007 zobaczymy Monicę Bellucci (Cuda) oraz Léa?e Seydoux (Grand Budapest Hotel). Dzięki unikatowej technologii kin IMAX, pościgi superszybkimi samochodami jeszcze nigdy nie były tak efektowne, a każdy gadżet Jamesa Bonda nabierze jeszcze bardziej realnego wymiaru.

Oko w oko z niebezpieczeństwem Agent wywiadu to nie jest praca jak każda inna. Nie dość, że nigdy nie można wziąć urlopu, to wykluczone są także emerytury. W kartach historii nazwiska agentów nie istnieją, a ich tożsamość znana jest tylko ścisłemu kierownictwu MI6. Kiedy jednak pojawia się tajemnicza organizacja, która chce zlikwidować szpiegów ? najlepszy z nich - James Bond - będzie musiał ją powstrzymać. Tytułowy Spectre będzie największym wyzwaniem Bonda w historii jego walki z przestępczością.

Film Spectre przedpremierowo od 5 listopada we wszystkich kinach IMAX. Dla pierwszych 300 osób, które zasiądą na widowni, przygotowano niespodziankę w postaci plakatów z najnowszej części przygód Jamesa Bonda.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz