Jak uratować dziewczynę i przy okazji cały świat?

Obraz zawierający wewnątrz, stojące, grupa, trzymający

Opis wygenerowany automatycznie

Oficjalny zwiastun:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zXVHwtNgjVY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Pełna epickich wyczynów mieszanka akcji, komedii i kina katastroficznego. „Exit” to jeden z największych hitów koreańskiego kina, który w samej ojczyźnie obejrzało prawie 10 milionów widzów. W jednej z głównych ról występuje niezwykle popularna koreańska idolka, modelka i piosenkarka – Yoona.

Yong-Nam to typowy życiowy nieudacznik mieszkający kątem u swoich rodziców. Za czasów licealnych znany ze swoich wspinaczkowych sukcesów. Teraz, jedyne, czym mógłby się pochwalić, to zaproszenie na kolejną rozmowę rekrutującą do pracy. W dniu 70. urodzin swojej matki organizuje jej przyjęcie w „Dream Garden”, gdzie pracuje jego niespełniona miłość – Eui-Joo, piękność wspinająca się po szczeblach hotelowej kariery zawodowej. Kiedy w pobliskiej dzielnicy Seulu tajemniczy mężczyzna rozpyla trujący gaz, Yong i Eui postanawiają współpracować, starając się zapewnić wszystkim bezpieczne schronienie i ucieczkę ze strefy narażonej na zatrucie.

„Exit” będzie dostępny na platformach:

Player, Canal+, NCplus Go, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Chili, Rakuten, Netia, Inea, Toya.

Obraz zawierający tekst, książka

Opis wygenerowany automatycznie

Premiera VOD: 11 września 2020

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz