Jak ubrać iluzjonistę

Każdy z bohaterów i ?Iluzji? i ?Iluzji 2? jest inny. Każdy z nich też wygląda inaczej. Kostiumografka Anna B. Sheppard zaprojektowała stroje dla poszczególnych postaci w taki sposób, by odzwierciedlić zmiany, jakie w nich zaszły od wydarzeń z części pierwszej. ?Wielu bohaterów różni się od tego, kim byli i jak wyglądali w Iluzji. Postanowiliśmy, że nie będziemy ubierać już Atlasa (Jesse Einsenberg) w bluzy z kapturami, bo ta postać stała się bardziej modna i elegancka, nosi starannie uszyte stroje, które pokazują, że mężczyzna nieco wydoroślał?, wyjaśnia Sheppard. ?Z kolei Dylan odkrywa swoje nowe oblicze, ubraliśmy więc go w piękne garnitury. A Merritt... Merritt jest praktycznie taki sam, jak w części pierwszej?, dodaje kostiumografka, twierdząc, że współpracowała ze wszystkimi aktorami, żeby lepiej dopasować ich indywidualne kostiumy.

Iluzja 2

?Przykładowo, uznaliśmy, że Dave Franco powinien mieć taką samą garderobę co w Iluzji, ponieważ aktor czuł, że właśnie w taki sposób postać ta powinna wyglądać ? chodząc w skórzanej kurtce i dżinsach?. W przypadku nowych bohaterów Sheppard miała nieco więcej dowolności. ?Nie chcieliśmy, by widzowie kojarzyli Daniela Radcliffe'a z rolą Harry'ego Pottera, dlatego ubraliśmy go w sposób dystyngowany, ale jednocześnie mocno ekscentryczny ? brak skarpetek, aksamitna bielizna i Vivienne Westwood?. Sheppard dokonała także sporych zakupów na bazarach w Makau oraz Hong Kongu ? zaprojektowała następnie ponad czterysta kostiumów, które ukazują na różne sposoby codzienność tego niezwykłego miasta.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=AcXMDgesi4g[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=DCVollygXZA[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=5xnoDUt8BVw[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=phQpji66nQ0[/youtube]

?Iluzja 2? już w kinach

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz