„Jack Strong” oraz specjalni Goście już w tę niedzielę o godz. 17.30 tylko w Kinie Atlantic – 1 pokaz przedpremierowy w Polsce

Przyjdź do Kina Atlantic i zobacz jako pierwszy najnowszy film Władysława Pasikowskiego!

W spotkaniu po pokazie udział wezmą: - Marcin Dorociński - prof. Andrzej Paczkowski Spotkanie poprowadzi Artur Wolski (Kino Atlantic).

 

?Jack Strong? to film sensacyjny, który opowiada jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.

W roli agenta Kuklińskiego zobaczymy wybitnego Marcina Dorocińskiego (?Obława?, ?Róża?, ?Rewers?), w jego żonę wcieli się - Maja Ostaszewska (?Katyń?). Obok nich Mirosław Baka (?Sęp?), Zbigniew Zamachowski (?Pokłosie?), Paweł Małaszyński (?Listy do M.?) oraz Krzysztof Globisz (?Uwikłanie?). Do obsady ?Jacku Stronga? zaangażowano także amerykańskich aktorów: Patricka Wilsona (?Prometeusz?) oraz jego żonę - Dagmarę Domińczyk.

Ceny biletów:

31 zł ? bilet normalny 25 zł ? bilet ulgowy (Karta Kinomana, Studenci, Seniorzy) Zakup biletów wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz