Jacek Braciak pogromcą Artura Barcisia i Cezarego Żaka!

Po zdobyciu serc europejskich widzów, przebojowy ?Rycerz Blaszka. Pogromca smoków? zmierza na nasze ekrany. W tytułowej roli niezłomnego rycerza, co nie lęka się przygód i korozji, wystąpił Jacek Braciak, który stanie do walki z dwugłowym smokiem przemawiającym głosami Artura Barcisia i Cezarego Żaka.

?W trakcie prac nad Blaszką przypomniały mi się moje zamiłowania z lat dziecinnych - do techniki i jazdy konnej. Pamiętam, jak wykradałem ojcu ze stajni kobyłę i całą noc jeździłem udając Indianina. Miałem strzały. Uszyłem sobie nawet mokasyny z tornistra. Wszystko po to, by nocami podkradać sąsiadom truskawki i śliwki.? ? wspomina aktor.

Braciaka, którego głos słyszeliśmy ostatnio w produkcjach Disneya ?Oz Wielki i Potężny? i ?Merida Waleczna?, wsparły dzielnie gwiazdy ?Rancza? - Artur Barciś i Cezary Żak, obdarzając swymi głosami i talentem komicznym dwie głowy? jednego smoka Popiołka. Poza nimi w obsadzie ?Blaszki? brylować będą m.in. etatowy czarny charakter polskiego kina Janusz Chabior w roli złodziejaszka Boba oraz dubbingowy specjalista do zadań specjalnych i misji pozornie niemożliwych Jarosław Boberek, jako smoczek Koks. Obsadę filmu dopełnia znana z hitów ?Mulan? i ?Ralph Demolka? Jolanta Fraszyńska w roli dzielnej Bożenki, znanej jako Bo - pierwszej damy dworu rycerza Blaszki. Premiera pełnej humoru animacji, zrealizowanej w unikatowej technice ?cel-shading?, zaplanowana jest na 6 września.     Sir Blaszka, najweselszy rycerz królestwa Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Niesłusznie oskarżony o kradzież, zostaje pozbawiony zamku, tytułu i wygnany. Jedynym sposobem na odzyskanie honoru jest pokonanie smoka. Blaszka i jego przyjaciele ? waleczny smoczek Koks oraz wierny koń mechaniczny Czoper ? ruszają w pełną przygód wyprawę na koniec świata. Razem przyjdzie im stanąć do walki z dwugłowym potworem, ocalić piękną księżniczkę Bo i powstrzymać księcia, który uwięził dobrego króla Zardzezii.   Polski zwiastun ?Rycerz Blaszka. Pogromca smoków?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz