Iwona Bielska w „Disco polo”

Na planie filmu ?DISCO POLO? przybywa aktorskich znakomitości. W miniony poniedziałek zdjęcia do tej jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji ostatnich lat, rozpoczęła Iwona Bielska. Wcieli się w rolę energicznej i pełnej temperamentu babci Rudego, współzałożyciela kapeli discopolo (w tej roli Piotr Głowacki).

Iwona Bielska to marka sama w sobie. Aktorka, znana z wyrazistych kreacji aktorskich, może poszczycić się imponującym dorobkiem zawodowym. W ostatnich latach rozgłos przyniosła jej ? nagrodzona Orłem ? kreacja Eluśki Wojnarowej w głośnym ?WESELU? Wojciecha Smarzowskiego. W powstającym właśnie filmie Macieja Bichniaka ?DISCO POLO? Iwona Bielska wcieli się w rolę temperamentnej Babci, która w właściwą sobie swadą i przewrotnym poczuciem humoru, będzie wspierać wnuka w jego pierwszych krokach na drodze muzycznej kariery.

W produkcji ?DISCO POLO? Iwona Bielska wystąpi obok najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia ? Dawida Ogrodnika ("Chce się żyć", ?Jesteś Bogiem?), Joanny Kulig (?Sponsoring?) i Piotra Głowackiego (?Dziewczyna z szafy?).

Film reżyseruje Maciek Bochniak, autor głośnego pełnometrażowego dokumentu ?Miliard szczęśliwych ludzi?, o chińskiej przygodzie zespołu Bayer Full. Scenariusz do?DISCO POLO? Bochniak napisał wspólnie z  Mateuszem Kościukiewiczem, debiutującym w roli scenarzysty.

Premiera zaplanowana jest na 2015 rok.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz