„Iron Man” na Dziennym Maratonie Filmowym kina Helios!

W sobotę, 25 października w kinach ogólnopolskiej sieci Helios odbędzie się Dzienny Maraton Filmowy, który jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce. Widzowie będą mogli zobaczyć wszystkie części trylogii ?Iron Man? z przygodami ekscentrycznego Tony'ego Starka!

Oszałamiające efekty specjalne, wielkie filmowe emocje i? pyszna niespodzianka w przerwie! To wszystko czeka na widzów, którzy wybiorą się 25 października do dowolnego kina sieci Helios. Dzienny Maraton Filmowy to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, skierowane nie tylko do młodych widzów, ale dla całych rodzin.

Wszystkim uczestnikom maratonu ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała również niespodziankę w postaci specjalnego poczęstunku. W trakcie wydarzenia przewidziana jest 30 minutowa przerwa, w czasie której na każdego widza czekać będą po dwa kawałki pysznej pizzy DaGrasso i puszka Pepsi. Początek pierwszego w historii kina Helios Dziennego Maratonu Filmowego planowany jest na godz. 10.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie również kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon obowiązywać będzie wyłącznie w czasie maratonu.

Bilety na to wydarzenie można nabywać bezpośrednio w kasach kin lub za pośrednictwem strony internetowej www.helios.pl. W przypadku Dziennego Maratonu Filmowego nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. Nie obowiązują również kupony specjalne, vouchery i Zaproszenia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz