Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor i inni komiksowi superbohaterowie. Filmy Marvela w HBO GO

Na fanów komiksów i historii o superbohaterach obdarzonych niezwykłymi mocami czeka wiosenna gratka. Do HBO GO dodana zostanie seria filmów o postaciach z kultowych komiksów wydawanych przez Marvel Comics. Kolejne tytuły pojawiać się będę w serwisie co piątek, począwszy od 10 kwietnia.

  • 10 kwietnia – seria filmów o Iron Manie:

Iron Man, Iron Man 2 oraz Iron Man 3 

Seria trzech filmów o niezwyciężonym Iron Manie, czyli miliarderze Tony’m Starku, który tworzy zaawansowaną technologicznie zbroję i jako superbohater zaczyna używać jej do zwalczania przestępczości. W jego rolę wciela się dwukrotnie nominowany do Oscara, charyzmatyczny Robert Downey Jr (Chaplin, Sherlock Holmes). W kolejnych filmach partnerują mu m.in.: Gwyneth Paltrow (Zakochany Szekspir, Genialny klan), Terrence Howard (Pod prąd, Odważna), Jeff Bridges (Szalone serce, Prawdziwe męstwo), Mickey Rourke (Zapaśnik), Scarlett Johansson (Avengers), Don Cheadle (Hotel Ruanda), Samuel L. Jackson (Pulp Fiction) czy Sam Rockwell (Niebezpieczny umysł).

  • 17 kwietnia – seria filmów o Kapitanie Ameryka: 

Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie (Captain America: The First Avenger)

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz (Captain America: The Winter Soldier)

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (Captain America: Civil War)

Seria trzech filmów śledzących przygody legendarnego Kapitana Ameryki - młodego Amerykanina, który po tym jak wziął udział w tajnym projekcie, zyskał niezwykłą moc. Superbohater wraz z innymi członkami ekipy Avengers podejmuje się ratowania świata przed kolejnymi zagrożeniami. W rolę Kapitana Ameryki wciela się Chris Evans. W serii wystąpią obok niego, m.in.: Hayley Atwell (Księżna), Sebastian Stan (Czarny łabędź), Tommy Lee Jones (W Dolinie Elah), Hugo Weaving (Matrix), Robert Downey Jr. (Sherlock Holmes) czy Scarlett Johansson (Między słowami).

Photo credit: Courtesy of Paramount Pictures / Marvel Studios
Thor (Chris Hemsworth) in THOR, from Paramount Pictures and Marvel Entertainment. 

© 2011 MVLFFLLC. TM & © 2011 Marvel. All Rights Reserved.
  • 24 kwietnia – seria filmów o przygodach Thora:

Thor, Thor: Mroczny świat oraz Thor. Ragnarok

Trzy filmy oparte na komiksie Marvela są opowieścią o przygodach dzielnego nordyckiego superbohatera – Thora, w rolę którego wciela się Chris Hemsworth. Thor jest bardzo sprytnym i walecznym wojownikiem, wyposażony w młot nie ma sobie równych. Jego ogromną wadą jest jednak arogancja, co ściąga na niego gniew jego ojca, potężnego Odyna (Anthony Hopkins) i tak zaczyna się seria przygód tego bohatera. W poszczególnych filmach występują także: Natalie Portman (Czarny łabędź), Tom Hiddleston (miniserial Nocny recepcjonista) czy Stellan Skarsgård (serial HBO Czarnobyl).

  • 1 maja – filmy o kolejnych superbohaterach Marvela 

Czarna Pantera (Black Panther) - Afrykański książę przywdziewa kostium Czarnej Pantery, aby uratować świat przed groźnym niebezpieczeństwem. W roli głównej Chadwick Boseman.

Doktor Strange (Doctor Strange) - Benedict Cumberbatch w roli posiadającego ogromną moc neurochirurga, który walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.

Strażnicy Galaktyki (Guardians of the Galaxy)

Strażnicy Galaktyki vol. 2 (Guardians of the Galaxy vol.2)

Dwa filmy o grupie najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce, którzy, podróżując po odległych zakątach wszechświata, muszą stawić czoła wielu wyzwaniom. W główne role wcielają się: Chris Pratt (Jurassic World), Zoe Saldana (Avatar) czy Dave Bautista (Spectre).

  • 8 maja – seria filmów o Avengersach

Avengers    

Avengers: Czas Ultrona (Avengers: Age of Ultron)

Avengers: Wojna bez granic (Avengers: Infinity War)

*Avengers: Koniec gry (Avengers: Endgame) – film jest już dostępny w HBO GO

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz