„Interstellar” długo oczekiwany hit science-fiction na największym kinowym ekranie IMAX!

IMAX? zaprasza na najbardziej niewiarygodną wędrówkę kosmiczną w historii kina. Najnowszy film Christophera Nolana: "Interstellar" trafi na ekrany 7 listopada, jednak już teraz ruszyła przedsprzedaż biletów. Koniecznie wybierzcie się na to największe od czasów Odysei Kosmicznej widowisko science-fiction!

Minęło dwa lata odkąd mistrz sztuki filmowej Christopher Nolan zakończył trylogię Mrocznego Rycerza. Fani niecierpliwie czekali na wiadomości dotyczące kolejnej jego produkcji i wreszcie obraz "Interstellar" trafia do kin ? na największy ?srebrny? ekran IMAX. Film został przygotowany specjalnie pod tę technologię, aby widzowie mogli zachwycać się kunsztem twórcy w pełnej krasie. W kinach IMAX? ruszyła właśnie przedsprzedaż biletów na tę wyjątkową premierę.

Międzygalaktyczna moc wrażeń! "Interstellar" to filozoficzno-naukowa podróż do odległej galaktyki, gdzie bohaterowie poszukają ratunku dla ludzkiego gatunku. Reżyser zaangażował najlepsze nazwiska, znane również z opowieści o Batmanie. W rolach głównych m.in: Matthew McConaughey (Detektyw), Anne Hathaway (Mroczny Rycerz Powstaje), Casey Affleck (Gdzie jesteś Amando?), Michael Caine (Mroczny Rycerz) i Jessica Chastain (Wróg numer 1). W kinach IMAX międzygalaktyczna wyprawa nabierze jeszcze większej wyrazistości. Krystalicznie czysty obraz przybliży widzom niezwykłe piękno kosmosu, ale też niebezpieczeństwa związane z podróżą w nieznane. 7 listopada we wszystkich kinach IMAX określenie science-fiction nabierze zupełnie nowego znaczenia!

Krawędź galaktyki W "Interstellar" nasza planeta została pozbawiona już wszystkich potrzebnych do życia surowców. Sytuacja jest na tyle kryzysowa, że niezbędne jest przesiedlenie ludzi w inne miejsce w kosmosie. Naukowcy konstruują więc najnowocześniejszy statek kosmiczny, aby dotrzeć nim do innego układu gwiezdnego i znaleźć dla Ziemian nowy dom. Za sterami zasiądzie najlepszy pilot o imieniu Cooper. Musi rozwiązać problem związany z limitem czasowym misji ? jedna godzina poza Układem Słonecznym, to kilka lat na Ziemi.

Pokazy filmu "Interstellar" we wszystkich kinach IMAX już od 7 listopada w 2D. Seanse odbędą się także we wszystkich kinach Cinema City od 7 listopada w 2D. Już dziś kup bilet do kina IMAX i zajmij najlepsze miejsce na sali! http://www.cinema-city.pl/Interstellar

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android. 

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz