Internauci oszaleli na punkcie nowego singla Dawida Podsiadło do „Kamieni na szaniec”!

Jak sam przyznał na swoim oficjalnym Fanpage?u, Dawid Podsiadło (https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid?fref=ts), bardzo stresował się oczekując na reakcję publiczności na jego najnowszy przebój. Singiel będący pierwszym w całości autorskim tekstem Dawida, zatytułowany ?4:30? miał swoją premierę przedwczoraj na antenie radiowej Trójki. Inspiracją do jego napisania była historia aresztowania Rudego, bohatera "Kamieni na szaniec" ? najbardziej oczekiwanej produkcji 2014 roku, która wejdzie na ekrany kin już 7 marca. W rolach głównych zagrają: Marcel Sabat "Zośka", Tomasz Ziętek "Rudy" oraz Kamil Szeptycki "Alek". Młodym gwiazdom partnerują najwybitniejsi polscy aktorzy: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Wojciech Zieliński, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Marian Dziędziel, Anna Dereszowska oraz Olgierd Łukaszewicz.

Przez niespełna dwa dni piosenkę ?4:30? na Youtube odtworzono już blisko 75 tysięcy razy, a pozytywne komentarze na Youtube i Facebooku przerosły najśmielsze oczekiwania Dawida. Artysta napisał na swoim Facebooku: ?Nie spodziewałem się, ze tak przyjmiecie ten utwór!?, a wśród komentarzy pojawiły się między innymi:

?Dla mnie największym zaskoczeniem jest tekst; nie ma ani jednego zbędnego i przypadkowego słowa; po wielokrotnym przesłuchaniu ciągle mam szeroko otwarte oczy i myślę - to niesamowite, jak rozwija się ten chłopak, jakie rzeczy zauważa i jak ubiera je w słowa.?

?Ten tekst jest bardzo, bardzo dobry. Pisać o takich sprawach bez patosu, a jednocześnie w tak przejmujących słowach to naprawdę wielka sztuka.?

?Słucham i mam Janka Bytnara "Rudego" przed oczami... super dobra robota!!!!!!!!?

Przypominamy, że premiera klipu zaplanowana jest na początek lutego.

Premiera 7 marca 2014 Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz