Interaktywne kino Cinema Park zaprasza na rodzinne wakacje!

Już 27 czerwca interaktywne kino Cinema Park na Bemowie zaprasza na niezwykłe wydarzenie. Jak co roku, w pierwszą sobotę wakacji dzieci wraz rodzicami przeżyją Cinema Park Day! Tego dnia bilety na dowolnie wybrany seans Cinema Park będą kosztowały tylko 16 zł, a dzień rozpoczyna cykl spotkań i warsztatów dla najmłodszych, w których nie zabraknie także masy atrakcji dla całych rodzin.

Już niebawem wakacje! Z tej okazji interaktywne kino Cinema Park przygotowało dla najmłodszych widzów i ich rodziców wyjątkowe atrakcje i promocje. Na początek specjalne wydarzenie, które zachęci do obejrzenia seansu Cinema Park nie tylko wiernych fanów kina, ale także nowych widzów. Już 27 czerwca, zapraszamy na Cinema Park Day, rodzinny event, który rozpoczyna letnie niespodzianki kinowe dla widzów w Warszawie. W ten specjalny dzień bilety na dowolnie wybrany seans kosztują tylko 16 zł! To wspaniała okazja, żeby spędzić z całą rodziną wyjątkowy dzień w interaktywnym kinie! Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z potęgą ziemskiej natury, fascynującą wyprawę szlakiem wielkich odkryć, podróż na krańce Wszechświata czy bliskie spotkanie z dziką naturą. Repertuar dostępny na www.cinemapark.pl

Rodzice na kawę, a dzieci na zabawę

Dodatkowo przez całe wakacje w Cinema Park obowiązywać będą specjalne bilety rodzinne w promocyjnej cenie. Ponadto w każdą wakacyjną środę na dzieci czekają dodatkowe atrakcje, gdyż wspólnie z partnerami kino przygotowało cykl warsztatów, które zagwarantują uczestnikom niezwykłą przygodę oraz przyjemną i kreatywną zabawę. Odbędą się zajęcia astronomiczne w mobilnym planetarium, kreatywne budowanie z klocków LEGO, czy zakręcone zabawy balonowe. Będzie kolorowo, magicznie i przede wszystkim rodzinnie!

  • Zakręcony BALONOWY świat ? 15 lipca oraz 5 i 26 sierpnia
  • LEGO twórcze budowanie ? 1 i 22 lipca oraz 12 sierpnia
  • Mobilne PLANETARIUM ? 8 i 29 lipca oraz 19 sierpnia

Interaktywne kino Cinema Park zaprasza na fascynujące, trzygodzinne seanse odbywające się w sześciu multimedialnych salach kinowych. Ruchome fotele, technologia trójwymiarowa, interaktywna gra, to tylko niektóre z atrakcji czekających na uczestników pokazów. W repertuarze dostępnych jest sześć programów tematycznych: ?Niezwykły świat techniki?, ?Przełącz się na ekologię?, ?Cztery żywioły?, ?Królestwo zwierząt?, ?Podróże kosmiczne? oraz ?Wszystko o człowieku?. Na interaktywnych seansach w Cinema Park zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz