IMAX i Uniwersytet Warszawski świętują Dzień Darwina!

Międzynarodowy Dzień Darwina to święto nauki i kreatywnego myślenia. W tym roku kino IMAX uczci ten dzień wspólnie z Uniwersytetem Warszawskim. Wszyscy uczestnicy wydarzenia 21 i 22 lutego w gmachu uczelni będą mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach, konkursach i wykładach. Dodatkowo każdy będzie mógł otrzymać zniżkę na fantastyczny pokaz filmu Galapagos 3D w IMAX na hasło ?Dzień Darwina?.

Charles Darwin stworzył swoja teorię w XIX wieku i zrewolucjonizował istniejące do tej pory formuły naukowe oraz świat biologii. Darwinizm stał się także symbolem zmian w pojmowaniu świata i kreatywnego myślenia. Dlatego też Międzynarodowy Dzień Darwina jest organizowany na jednej z najlepszych polskich uczelni we współpracy z zaawansowanym technologicznie kinem IMAX. Kina IMAX biorąc udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oferują swoją najbardziej zaawansowaną technologię obrazu i dźwięku. Poza filmami fabularnymi, IMAX ma w swoim repertuarze przepiękne produkcje przyrodnicze i edukacyjne. Dlatego każdy uczestnik, który 20 i 21 lutego odwiedzi kino IMAX Sadyba na hasło ?Dzień Darwina?, otrzyma specjalny rabat na film Galapagos 3D - produkcję, która w sposób magiczny prezentuje tę niezwykłą i zapomnianą przez człowieka krainę gadów. #przezyjwIMAX Dzień Darwina i zobacz teorię ewolucji w 3D!

Międzynarodowy Dzień Darwina odbywa się w dniach 20-21 lutego w gmachu Uniwersytetu Warszawskiego. Promocja dla uczestników obowiązuje w te same dni na pokazach filmu Galapagos 3D w kinie IMAX Sadyba w Warszawie.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz