Im dalej w las tym zabawniej! Robert Redford i Nick Nolte w zwiastunie komedii „Piknik z niedźwiedziami” polski zwiastun

?Unikaj szufladek i stereotypów. Trzymaj się z dala od filmowych ?tasiemców?. A gdy odniesiesz sukces, wróć do punktu zero. Przedefiniuj siebie i zacznij wszystko od nowa? ? oto przepis Roberta Redforda na przetrwanie blisko 60. lat w amerykańskim show-biznesie. A tyle właśnie minęło od pierwszych występów aktora na Broadwayu po jego premierowy film ?Piknik z niedźwiedziami?. W najnowszej komedii twórców ?Małej Miss? i ?Kobiety pragną bardziej? laureata Oscarów wspierają zdobywcy Nagród Akademii ? Emma Thompson i Mary Steenburgen oraz nagrodzony Złotym Globem ? Nick Nolte. Wszyscy razem na planie stanowią gwarancję doskonałego aktorstwa, inteligentnego humoru i mocy szlachetnych wzruszeń. ?Pokochałem ten film. Jest zabawny i wzruszający? ? pisał o ?Pikniku? legendarny Larry King.

Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów ? liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo ?przygoda? ma zgoła odmienne znaczenie. A im dalej w las, tym robi się zabawniej!

W Polsce powieść ?Piknik z niedźwiedziami? autorstwa Billa Brysona ukazała się nakładem Wydawnictwa Zysk w kwietniu 2015 roku.

"Piknik z niedźwiedziami" w kinach 17 czerwca

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz