?Iluzja 2? z lepszym wynikiem od ?Iluzji?

?Iluzja 2? od momentu wejścia na ekrany kin przez trzy tygodnie utrzymywała się na szczycie polskiego box office?u. Ściągając do kin ponad 630 000 widzów film przebił frekwencyjnie swoją pierwszą część.

W 2013 roku ?Iluzja? Louisa Leterriera podbiła świat kina fascynującą opowieścią o Czterech Jeźdźcach, grupie nadzwyczajnie uzdolnionych iluzjonistów, którzy dokonują brawurowych i ekstremalnie ryzykownych sztuczek, aby ujawnić działania skorumpowanego miliardera. W ?Iluzji 2? ekipa niekonwencjonalnych magików powróciła, by wziąć udział w dynamicznej przygodzie rozgrywającej się na trzech kontynentach oraz zamazującej granicę pomiędzy byciem bohaterem i złoczyńcą. Jeźdźcy swoją misje wykonują uzbrojeni wyłącznie we własną wyobraźnię oraz niezwykłe umiejętności.

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji ? ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy ? tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną CZTEREJ JEŹDŹCY. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Film wciąż na ekranach kin

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz