Ile zarabia John Wick?

Zdecydowanie lepiej mieć go wśród przyjaciół. Pozbawiony wyrzutów sumienia, wyszkolony w dziesiątkach różnych sposobów zabijania.

John Wick - facet przyzwyczajony do życia na krawędzi. Bycie płatnym zabójcą to dla niego nie wybór zawodu, a styl życia, choć każde pociągnięcie za spust ma swoją cenę?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=C0BMx-qxsP4[/youtube]

John Wick - wielki powrót Keanu Reevesa, najlepsza rola od czasu ?Matrixa?.

Film w kinach od 5 grudnia.

Czy znajdzie się ktoś, kto nie zna Leona  z ?Leona Zawodowca? czy Julesa Winnfielda z ?Pulp Fiction?? Płatni mordercy, działające bez zarzutu maszyny do zabijania, od lat inspirują twórców kina. Nic dziwnego -  ich zawód owiany jest tajemnicą, a świat w którym funkcjonują seksowny i wyjątkowo wciągający. Nie ma chyba faceta, który nie marzyłby czasem o takiej profesji. Uczeni z Uniwersytetu z Birmingham dowiedli, że płatnymi mordercami są głównie mężczyźni w średnim wieku. Najczęściej do wykonania zlecenia używają broni palnej. Przeciętna stawka za zlecenie wynosi około 100 000zł, ale wroga można pozbyć się już za 1 000 zł? Kuszące?:)

Choć John Wick to postać fikcyjna, inspiracji do stworzenia bohatera z pewnością twórcy szukali wśród realnych osób. Wbrew pozorom płatny zabójca wcale nie musi być groźnie patrzącym facetem, z kwadratową szczęką i o wyglądzie byka. Wcale nie musi czaić się, by zabić. Najwięcej zleconych zabójstw dokonanych zostało na otwartych przestrzeniach, w biały dzień.

Poniżej ranking najsłynniejszych płatnych zabójców. Czy któraś z tych twarzy nie wydaje się Państwu znajoma?

Richard Kuklinski pseud. Ice Man Kraj pochodzenia: Polska Liczba zamordowanych: 250 Status: skazany na dożywocie, zmarł w więzieniu.

 

Ryszard Bogucki Kraj pochodzenia: Polska Liczba zamordowanych: nie ustalono Status: skazany na 25 lat w 2007 roku, uniewinniony w roku 2010

Alexander Solonik Kraj pochodzenia: Rosja Liczba zamordowanych: 50 Status: zamordowany w Grecji w porachunkach mafijnych

Sretko Kalinić Kraj pochodzenia: Chorwacja Liczba zamordowanych: 30 Status: świadek koronny, mieszka w Serbii

Charles Harrelson Kraj pochodzenia: USA Liczba zamordowanych: 25 Status: skazany na dożywocie, zmarł w więzieniu w 2008 roku

Ryszard Niemczyk pseud. Rzeźnik Kraj pochodzenia: Polska Liczba zamordowanych: 30 Status: skazany na 25 lat w 2008 roku

Joseph Barboza pseud. The Animal Kraj pochodzenia: Włochy Liczba zamordowanych: 30 Status: zamordowany w USA

Joe Gallo pseud. Crazy Kraj pochodzenia: Włochy Liczba zamordowanych: 40 Status: zamordowany w USA

John Scalise Kraj pochodzenia: Włochy Liczba zamordowanych: 25 Status: zamordowany w USA

Abraham Reles pseud. Kid Twist Kraj pochodzenia: Włochy Liczba zamordowanych: 45 Status: zamordowany w USA

John Wick Kraj pochodzenia: USA Liczba zamordowanych: ? Status: na wolności

 Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz