?Iggy Pop: Live in Basel? premierowo 24 maja tylko na Wielkim Ekranie Multikina!

Legenda rocka powraca! ? Iggy Pop ? 24 maja 2016 w kinach na całym świecie z koncertem Live in Basel! Multikino specjalnie dla Was pokaże ten koncert!

Iggy Pop

Istnieje powód, dla którego wielu uważa Iggiego Pop'a za ojca chrzestnego punk'a - każdy zespół punkowy w przeszłości i obecnie, świadomie lub nieświadomie, zaczerpnął to i owo od Pop'a i jego zespołu z późnych lat 60-tych i wczesnych 70-tych, The Stooges, który zjednoczył się ponownie w 2003 roku, a w 2010 wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame.

Iggy Pop, wybitny artysta znany ze skandalicznych i nieprzewidywalnych wybryków scenicznych, zaśpiewał 24 października 2015 w Baloise Session w Bazylei, w Szwajcarii, gdzie został w 2015 uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości Lifetime Achievement Award.

W trakcie tego fantastycznego występu usłyszymy wszystkie hity Iggiego, w tym "I WannaBe Your Dog" ,"The Passenger", "Lust for Life" i wiele innych. Czas trwania koncertu: 80 min, materiał w oryginalnej wersji językowej.

?Iggy Pop: Live in Basel? będzie można zobaczyć 24 maja 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa ? Złote Tarasy, Warszawa ? Ursynów, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice, Jaworzno i Olsztyn.

Ceny biletów: ? Warszawa: 27 zł ? Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Wrocław ? Pasaż: 25 zł ? Bydgoszcz, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Rybnik, Szczecin: 23 zł Bilety na koncert ?Iggy Pop: Live in Base;? w sprzedaży od 26 kwietnia. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl. Źródło: informacja nadesłana
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz