„Ida” – pomóżmy jej zdobyć Oscara!

Trwa głosowanie w plebiscycie publiczności w ramach Europejskich Nagród Filmowych. W gronie nominowanych znajduje się "Ida". Zachęcamy do nagłośnienia tego wydarzenia.

Procedura do głosowania na People's Choice Awards jest bardzo prosta. Należy w tym celu odwiedzić stronę Europejskiej Akademii Filmowej, gdzie do wypełnienia jest prosty formularz. Potem oddany głos trzeba potwierdzić w swoim mailu. Proponujemy także zachęcić zaprzyjaźnione osoby oraz instytucje do włączenia się w tę akcję. Głosowanie potrwa do 31 października. Nagrodą dla widzów jest możliwość wygrania wycieczki na rozdanie Europejskich Nagród Filmowych, które 13 grudnia będzie miało miejsce w Rydze.

GŁOSOWANIE >>>> http://www.europeanfilmawards.eu/en_en/peopleschoiceaward/vote

Zachęcamy państwa do promowania tego wydarzenia. W załączniku znajduje się stosowna informacja prasowa, o opublikowanie której prosimy w państwa medium. Przesyłamy także specjalną grafikę, która podlinkowana do głosowania na stronie Europejskiej Akademii Filmowej (lub do stosownego newsa u państwa), może pomóc w dotarciu do grona osób zainteresowanych tym tematem. Zachęcamy także do rozpropagowania akcji na firmowych i prywatnych Fanpage'ach.

"Ida" ma już za sobą wiele cennych wyróżnień, dystrybucję w dziesiątkach krajów na całym świecie, odniosła ogromny sukces kasowy we francuskich i amerykańskich kinach. Za zainteresowaniem widzów, idą też znakomite opinie krytyków. I choć ciągle nie brakuje sukcesów naszej kinematografii na arenie międzynarodowej, to od czasów Kieślowskiego nie mówiło się tak wiele i tak dobrze o polskim filmie.

People's Choice Awards jest jedną z wielu nagród, o które tej jesieni zabiega "Ida". Zwieńczeniem tych zmagań będzie przyszłoroczna ceremonia wręczenia Oscarów, która odbędzie się 22 lutego. "Ida" jest w gronie faworytów do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny, a polska kinematografia stoi przed szansą zdobycia po raz pierwszy w historii tego wyróżnienia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz