ICEMAN: Historia mordercy (Iceman)

Produkcja: USA
Reżyseria: Ariel Vromen
Scenariusz: Ariel Vromen,Morgan Land
Obsada: Michael Shannon, Winona Ryder, Chris Evans, Ray Liotta, David Schwimmer, James Franco, Stephen Dorf, Weronika Rosati
Gatunek: kryminał,thriller
Dystrybutor: Monolith Video
Opis filmu/opis dystrybutora:
Michael Shannon (?Droga do szczęścia?), Winona Ryder (?Czarny Łabędź?), Ray Liotta (?Chłopcy z ferajny?), James Franco (?127 godzin?) Chris Evans (?Avengers?) i Weronika Rosati (?Obława?) we wstrząsającym thrillerze opartym na prawdziwej historii.
Richard Kukliński jest kochającym mężem i troskliwym ojcem dwóch córek. Szanowanym przez sąsiadów przedsiębiorcą. Doskonałym przykładem słynnego ?american dream?, który pozwolił chłopakowi pochodzącemu z ubogiej rodziny polskich emigrantów stać się szanowanym amerykańskim obywatelem, potrafiącym uczciwą pracą zapewnić bliskim godziwe życie. Richard Kukliński jest też jednym z najokrutniejszych, najbardziej wypaczonych morderców wszech czasów. W ciągu niespełna trzydziestu lat zabija na zleceniemafijnej rodziny Gambiano co najmniej 100 osób. Z zimna krwią, bezlitośnie, przy użyciu rozmaitych narzędzi, ale też gołymi rękoma. Morduje nie tylko dla pieniędzy, ale również dla czystej przyjemności. Ciała ofiar często ćwiartuje i zamraża w lodówce, tak, aby policja miała kłopoty z określeniem czasu śmierci ?dzięki czemu zyskuje przydomek ?człowieka z lodu?.
Premiera DVD: 21 listopada 2013
Nośnik:DVD

Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz