Hugh Jackman będzie bezwzględny – ?Labirynt? w kinach 4 października

Ojciec (Jackman), który odda wszystko za odnalezienie swojej zaginionej córki i bezsilny wobec braku dowodów winy jedynego podejrzanego policjant (Gyllenhaal). Obaj chcą dociec prawdy. Kiedy domniemany porywacz zostaje wypuszczony z aresztu, ojciec decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce?

Przerażające wydarzenia, które rozwijają się w filmie ?Labirynt? zaczynają się z chwilą zniknięcia Anny Dover i Joy Birch. Każdy z filmowych bohaterów reaguje na to zdarzenie w taki sposób, w jaki w zwykłych okolicznościach nigdy by nie zareagował. Szczególnie ojciec Anny, Keller Dover (Jackman). ? Ludzie doprowadzeni do ostateczności nie są grzeczni ? mówi aktor. ? Nie zachowują się tak, jakby zważali na to, co pomyślą inni. Ich zachowanie jest gwałtowne i przykre. Czy się załamują, czy poddają, czy stają się agresywni, wściekli, czy są rozczarowani ? zawsze jest to szczere.

Dover pracuje jako stolarz i musi ciężko pracować, aby radzić sobie w życiu. Jako kochający mąż i ojciec dwójki dzieci, jest przygotowany na wszystko ? tak mu się w każdym razie wydaje. ? Mój bohater wyznaje zasadę, którą uwielbiam: ?Módl się o najlepsze, przygotuj się na najgorsze?. Na wszystko ma plan awaryjny, ale nie na to. Gdy znika jego sześcioletnia córeczka i traci wiarę w to, że policji uda się ją odnaleźć, dochodzi do wniosku, że to on jest tym, który ją uratuje. Najważniejsze dla niego jest chronić rodzinę, teraz oznacza to znalezienie Anny ? komentuje Jackman.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz