Hugh Grant – XXI wiek zamienia mnie w wariata! Polski zwiastun komedii ?Scenariusz na miłość?

Słodki drań Hugh Grant uwodzi studentki i grozi właścicielom komórek! Prezentujemy polski zwiastun komedii ?Scenariusz na miłość?

28 listopada na nasze ekrany trafi ?Scenariusz na miłość? ? najnowsze dzieło hollywoodzkiego specjalisty od komedii Marca Lawrence?a, twórcy takich hitów, jak ?Czy słyszeliście o Morganach?, ?Prosto w serce?, czy ?Dwa tygodnie na miłość?. W roli głównej wystąpił niezastąpiony w kreowaniu słodkich drani, jedyny i niepowtarzalny Hugh Grant. Popularny aktor zaprasza do obejrzenia polskiego zwiastuna ?Scenariusza na miłość? i zdradza, co łączy go z bohaterem komedii, dlaczego ziewa pisząc tweety i czym objawia się u niego alergia na? telefony komórkowe.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=dhWhtdYWbx0[/youtube]

?Wcielam się w scenarzystę filmowego, który nie do końca potrafi odnaleźć się we współczesnym świecie. I trzeba powiedzieć, że sam mam podobnie? ? śmieje się Hugh Grant. ?Ciągle powtarzam, że czasy sprzed internetu były piękniejsze. Teraz, w erze maili i Facebooka, człowiekowi trudniej się na czymkolwiek skoncentrować. Kiedyś pochłaniałem książkę za książką, dziś przeczytanie tweeta potrafi mnie znudzić. A jak na ulicach mijam tych wszystkich ludzi w słuchawkach na uszach, pocierających palcami ekrany telefonów, to mam ochotę krzyknąć: ?zejdźcie mi kur.. z drogi?. Doprawdy łapię się na tym, że XXI wiek powoli zamienia mnie w wariata!? ? żartuje aktor.

15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata ? Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało z czasów chwały, to zawyżone poczucie własnej wartości. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy, przyjmuje ofertę poprowadzenia kursu pisania scenariuszy na niewielkiej uczelni. Selekcja na zajęcia, prowadzona osobiście przez ?profesora?, opiera się na prostych zasadach ? przyjęte zostają tylko ładne kobiety i brzydcy mężczyźni. Jednak wkrótce Ray, czarujący kursantki swoją hollywoodzką przeszłością, sam ulegnie czarowi jednej z nich (Marisa Tomei).

?Scenariusz na miłość? w kinach od 28 listopada

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz