Hugh Grant w roli nauczyciela na listopadowym Ladies Night

Cinema City zaprasza na ostatnie Ladies Night przed świętami! Wieczór uświetni Hugh Grant i Marisa Tomei w najnowszej komedii Marca Lawrence?a: "Scenariusz na miłość". 27 listopada panie będą mogły poczuć się jak studentki jednego z największych amantów w historii kina. Życie pisze różne scenariusze, ale co jeśli skrypt życia chce napisać wielokrotnie nagradzany scenarzysta?

Cinema City zaprasza wszystkie Panie na pokaz filmu "Scenariusz na miłość", który odbędzie się przedpremierowo na listopadowym Ladies Night! Jest to ostatni wieczór cyklu przed świąteczną gorączką, a ?poprowadzi? go wiecznie młody, szarmancki i niesamowicie przystojny Hugh Grant. Komedia twórcy Prosto w serce to fantastyczna opowieść o związku studentki i sławnego scenarzysty, który w wyniku braku weny ? trafia na uczelnię jako wykładowca. Jednak klasa, którą będzie szkolił została przez niego skrupulatnie wybrana tworząc zbiór miss, cheerleaderek i kandydatek na fotomodelki. Spośród nich wyróżnia się jedna kobieta, która zajęcia rozpoczęła dużo później niż reszta dwudziestolatek. Scenariusz na miłość to zabawna wariacja na temat zachowania ludzi po doznaniu wypalenia zawodowego i nieoczekiwanych życiowych zmian. W głównych rolach nie tylko brytyjska gwiazda Hugh Grant, ale także utalentowana Marisa Tomei (Zapaśnik). Czy kiedyś rozchwytywany, a teraz zapomniany pisarz znajdzie swoje miejsce na hałaśliwej i ?odmłodzonej? uczelni? A może nowa znajomość w postaci błyskotliwej studentki pomoże mu zdjąć maskę nieprzejednanego gwiazdora? Odpowiedzi na te pytania tylko na wieczorze ostatnim w tym roku wieczorze Ladies Night w Cinema City 27 listopada!

Jednak Ladies Night to nie tylko pokaz filmowy. Na miejscu każda z pań będzie mogła m.in. zaczerpnąć porad kosmetycznych, wymienić się doświadczeniami, ale co najważniejsze ? miło spędzić czas. Na wszystkie uczestniczki czeka moc konkursów i atrakcyjnych nagród.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem Scenariusz na miłość oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 27 listopada w 17 kinach Cinema City w Polsce. Start o godzinie 19.30.

? Cinema City Gliwice ? Cinema City Kraków Bonarka ? Cinema City Bydgoszcz ? Cinema City Zielona Góra ? Cinema City Katowice Silesia ? Cinema City Gdańsk Krewetka ? Cinema City Toruń Czerwona Droga ? Cinema City Poznań Plaza ? Cinema City Lublin ? Cinema City Warszawa Arkadia ? Cinema City Warszawa Mokotów ? Cinema City Łódź Manufaktura ? Cinema City Wałbrzych ? Cinema City Rybnik ? Cinema City Bielsko-Biała ? Cinema City Częstochowa Jurajska ? Cinema City Częstochowa Wolność Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz