Horrory czy Hobbit? Dwa Nocne Maratony Filmowe do wyboru w kinach Helios!

Już 21 sierpnia o godzinie 22:00 we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce rozpoczną się dwa różne maratony filmowe? Równocześnie, obok siebie niezapomnianą filmową noc spędzą fani horrorów i miłośnicy ekranizacji książki J.R.R. Tolkiena - Hobbita!

Pierwsza propozycja to przerażająca noc z ulubionymi przez Widzów Nocnych Maratonów Filmowych HORRORAMI! Premierowo zaprezentowany zostanie film: ?SINISTER 2? oraz ?SINISTER?, ?KOBIETA W CZERNI? i ?ANIOŁ ŚMIERCI?!

Tej samej nocy kina Helios zabiorą swoich Widzów w niezwykłą podróż w towarzystwie Bilbo Bagginsa, Gandalfa i wielu innych magicznych postaci. Zobaczyć będzie można wszystkie trzy części filmowej adaptacji książki J.R.R. Tolkiena, zrealizowanej z ogromnym rozmachem i zapierającymi dech w piersiach efektami.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na wybrany seans NMF w kasach kin oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/dwa_nmf.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz